• Про групу
  • Структура групи
  • Аналітика
  • Новини
  • Кар’єра в ІТТ
  • Партнери
  • Контакти
УкраинскийEn  

 

Шановні пані та панове,
Вітаємо Вас у групі компаній ITT, у команді справжніх професіоналів і лідерів. Ми переконані, що результатом  нашого з Вами знайомства стане плідна і взаємовигідна співпраця, адже ІТТ надає повний спектр послуг на фінансовому ринку.

Наша історія розпочалась у 1995 році, коли успішні підприємці об’єднали свої зусилля та капітал для участі у програмі масової приватизації. За два роки по створенню інвестиційна компанія залучила десятки тисяч приватизаційних сертифікатів у взаємні фонди, а за дванадцять років виросла у потужну інвестиційну групу ІТТ.
Сьогодні ми працюємо у п'яти напрямках: інвестиційно-банківська діяльність; пряме інвестування; управління активами і фонди; інвестування у нерухомість та послуги зберігача.

Основні компанії групи є одними із лідерів у своїх напрямках. ІТТ-Менеджмент незважаючи на падіння ринків у 2009-2014 роках зберегла позицію успішного управляючого та продовжує нарощувати свою присутність в недержавному пенсійному забезпеченні. АТ "ЗНКІФ" КЕПІТАЛ Нерухомість" має 60000 кв. метрів в управлінні та 250 000 кв. м. у девелопменті і продовжує розвивати комерційні проекти. ІТТ-Інвест розшірює базу клієнтів.

Ми постійно розвиваємось та вдосконалюємось, пропонуємо новаторські рішення та використовуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта. ІТТ представляє український бізнес нової якості – відкритий, надійний, професійний та соціально відповідальний. Зростання активів групи, диверсифікований портфель, величезний досвід успішних проектів, дохідність публічних фондів ІТТ, розширення переліку послуг відповідно до потреб ринку, та найважливіше – зміцнення команди справжніх професіоналів, попри кризу, – все це гарантує примноження капіталу наших клієнтів та акціонерів і забезпечує визнання ІТТ та її керівників не тільки в Україні, а й за її межами.

Команда ІТТ працює щодня для наших клієнтів, інвесторів та акціонерів, та найбільше ми пишаємося тим, що своєю діяльністю ми сприяємо розвитку фондового ринку України в цілому.

Акціонери та менеджмент

Інвестиційної групи ІТТ