• Про групу
  • Структура групи
  • Аналітика
  • Новини
  • Кар’єра в ІТТ
  • Партнери
  • Контакти
УкраинскийEn  

Інвестиційні проекти для девелопменту

Проект будівництва мультифункціонального комплексу ІТТ-Плаза (м. Київ)
 
Проект будівництва мультифункціонального комплексу “ІTT-Plaza” у центральній частині м. Києва, по вул. Фізкультури . До складу комплексу входить п’ять висотних будівель, одна з яких - це перший в Києві готель  “Crowne Plaza” 4* (підписаний договір управління з міжнародним готельним оператором Intercontinental). Загальна площа проекту складає близько 140 000 кв.м., земельна ділянка 1,58 га в приватній власності. ІТТ-Плаза знаходиться у процесі одержання дозволу на будівництво -
 Завантажити презентацію                Загрузить презентацию  

 

Земельна ділянка на Великій кільцевій дорозі (м. Київ)
 
Об’єкт для девелопменту торгівельно-офісного центру на Великій кільцевій дорозі (біля "ринку шпалер", 700 метрів від проспектуту Перемоги) - виробнича база на земельній ділянці 1,43 га. Загальна площа існуючої нерухомості більше 5 000 кв. м. Чудове місце розташування напроти Епіцентру та супермаркету Billa. Наявність усіх комунікацій, під’їзд з двох вулиць.
Завантажити презентацію                Загрузить презентацию  
 

 Офіси та торгівля

Адміністративна будівля з фасадом на вулиці Янтарна

Розташування комплексу дає необмежені можливості для доставки/вивозу продукції, як в центр Києва, так і у напрямку Одеси, Житомира, а також в Європу через трасу Київ-Ковель. У безпосередній близкості до участку знаходяться зупинки громадського транспорту, вигідне сполучення від ст.м. "Академмістечко", ст.м. "Житомирська", ст.м. "Святошино". Комплекс має автономну територію та дорогу для кругового об’їзду. Загальна площа - 1016,3 кв.м.

Адміністративна будівля в печерському районі

Комплекс на вул. Будіндустрії, 7А може бути використаний як "столичний плацдарм" великих виробників будматеріаоів, вентиляційних систем, будівничої техніки та машин. Адміністративна будівля дозволяє розмістити до 300 чоловік на 1-3 поверхах, а на 4 - колл-центр або конференц-зал. Загальна площа - 1312,3 кв.м.

Склади та виробництво

ПАТ "Будпроммонтаж" (м.Київ)

Підприємство, що займається виробничо-будівельною діяльністю. Довгі роки спеціалізувалось на виробництві бетону та залізобетонних виробів. Підприємство має стратегічне місце розташування в м.Києві - на правому березі в Голосіївському р-ні,біля «Південного» мосту. Безпосередньо поблизу з підприємством розташовані найбільші в регіоні виробники будівельних матеріалів. На ділянці 1, 324 га розташована адмінбудівля площею 1 312 кв. м., виробничі та складські приміщення, козловий кран, склади цементу, примикає залізнична гілка.

Завантажити презентацію                Загрузить презентацию

Готельна нерухомість та спеціалізована нерухомість

Спеціалізований комплекс для проведення конференцій, тренінгів, семінарів у м. Ірпінь

Інфраструктура:
15 обладнаних конференц-залів площею від 30 до 420 кв.м;
80 готельних номерів 3 *;
тренажерний зал, сауна;
ресторан, два бари, більярд, тераса, майданчик для баскетболу.

Загрузить презентацию
   

Земельні ділянки

 
Земельна ділянка у с. Рожів (Київська область)
 
Земельна ділянка 70 Га в селищі Рожів Макарівського району Київської області. 800 метрів до траси Київ-Чоп, гарна квадратна ділянка з можливістю підключення до комунікацій та зручним заїздом. Призначення ОСГ. Оптимально під промисловість.
                                    Завантажити презентацію                Загрузить презентацию  
 
                               
З питань купівлі об'єктів нерухомості телефонуйте за номером:

Тел.: +38 044 227-26-26