• Про групу
  • Структура групи
  • Аналітика
  • Новини
  • Кар’єра в ІТТ
  • Партнери
  • Контакти
УкраинскийEn  

Інвестиційні проекти для девелопменту

Проект будівництва мультифункціонального комплексу ІТТ-Плаза (м. Київ)
 
Проект будівництва мультифункціонального комплексу “ІTT-Plaza” у центральній частині м. Києва, по вул. Фізкультури . До складу комплексу входить п’ять висотних будівель, одна з яких - це перший в Києві готель  “Crowne Plaza” 4* (підписаний договір управління з міжнародним готельним оператором Intercontinental). Загальна площа проекту складає близько 140 000 кв.м., земельна ділянка 1,58 га в приватній власності. ІТТ-Плаза знаходиться у процесі одержання дозволу на будівництво -
 Завантажити презентацію                Загрузить презентацию  
 
Земельна ділянка в с. Ворзель (Київська область)
 
Земельна ділянка під забудову (2 га) в с. Ворзель Києво-Святошинського району, 20 км від міста Києва, фасад траси Київ-Варшава. Розташована в зоні масової забудови, має гарне сполучення з Києвом та чудову видимість. Ідеально підходить для побудови готельного комплексу, логістичного чи торгівельного центру.
Завантажити презентацію                Загрузить презентацию  
 
Земельна ділянка на Великій кільцевій дорозі (м. Київ)
 
Об’єкт для девелопменту торгівельно-офісного центру на Великій кільцевій дорозі (біля "ринку шпалер", 700 метрів від проспектуту Перемоги) - виробнича база на земельній ділянці 1,43 га. Загальна площа існуючої нерухомості більше 5 000 кв. м. Чудове місце розташування напроти Епіцентру та супермаркету Billa. Наявність усіх комунікацій, під’їзд з двох вулиць.
Завантажити презентацію                Загрузить презентацию  
 
 
З питань купівлі об'єктів нерухомості телефонуйте за номером:

Тел.: +38 044 227-26-26