• Про групу
  • Структура групи
  • Аналітика
  • Новини
  • Кар’єра в ІТТ
  • Партнери
  • Контакти
УкраинскийEn  

  • 22-річний досвід і міжнародний підхід до інвестування
  • Команда досвідчених управлінців із багато профільним досвідом
  • Багатократне збільшення показників компаній в управлінні
  • Численні прибуткові виходи із компаній

УСПІШНО РЕАЛІЗОВАНІ ПРОЕКТИ


 ВАТ «Будпроммонтаж»
ВАТ «Будпроммонтаж» - підприємство, що спеціалізується на виробництві та реалізації залізобетонних виробів і товарного бетону та працює на київському ринку ще з 1996 року. Завод було придбано у 2008 році ВАТ «Будпроммонтаж» фондом групи компаній “ІТТ” для розширення виробництва залізобетонних виробів і товарного бетону на правому березі Києва. Завод продано в 2014 році. Завершення угоди очікується в 2015 році.

ПАТ “Завод  побутової та промислової хімії”
Один із столичних виробників побутової та промислової хімії, що за понад тридцятилітню історію існування заводу налагодив виробництво товарів побутової хімії та косметики, промислової хімії, полімерної тари, професійної хімії, засобів для миття на транспортних підприємствах. ІТТ Капітал придбав завод в 2009 році і після 4 років управління продав в 2013 році виробництво стратегічному інвестору який переніс виробництво на іншу ділянку а поточну ділянку було передано ІТТ Нерухомості для девелопменту.

ПАТ Дарницький завод залізобетонних виробів 
Дарницький ЗЗВ – один із найкращих і найбільших виробників товарного бетону та залізобетонних конструкцій в м. Київ. Завод виробляє продукцію для житлового та промислового виробництва. ІТТ придбала завод в 2000 році і зробила повну реконструкцію заводу, підсиливши управлінську команду, встановивши нові лінії для товарного бетону та підсиливши продажі і маркетинг продукції. Безперечно – одне із найкращих підприємств в портфелі ІТТ і найкращим доказом цього є успішний продаж компанії в 2013 році стратегічному покупцю. На сьогоднішній день ДЗЗВ входить в асоціацію групи компаній Ковальська.  

ПАТ «Завод залізобетонних виробів» (м. Рівне)

Придбання Дарницьким заводом ЗБК Рівненського заводу аналогічного профілю було першим кроком у розвитку напрямку виробництва товарного бетону європейської якості в західному регіоні країни. На заводі було відновлено виробництво залізобетонних конструкцій та модернізовано існуюче виробництво. Група ІТТ вийшла з проекту в 2013 році.  

ВАТ “Обухівський завод пористих виробів”
“Обухівський завод пористих виробів” (ОЗПВ) – акціонерне товариство, зареєстроване в Україні з 1995 року, що володіє та управляє заводом з виробництва виробів з автоклавного пористого бетону (АПБ). ОЗПВ – один із лідерів українського ринку. Інвестиції ITT були спрямовані на впровадження нової виробничої лінії. Інвестиційна група компаній «ІТТ» через свій фонд «ІТТ-Капітал» володіла 77,5 % ВАТ «ОЗПВ» і продала контрольний пакет акцій заводу компанії Науково-промислове об'єднання «Реконструкція» (м. Санкт-Петербург) на початку 2008 року. Повернення на інвестиції фонду КІФ «ІТТ-Капітал» склало 9,15 разів.

ВАТ “Бехівський спеціалізований кар’єр”
“Бехівський спеціалізований кар’єр” розпочав свою історію з 1950-го року. Його було утворено як підприємство державної форми власності під назвою “Бехівський кар’єр №5”, а 1995-го року - приватизовано. Підприємство є одним із найперспективніших кар'єрів України з великими запасами родовищ граніту.   Його діяльність зосереджена на виробництві гранітного щебеню (розмір 5х20 та 20х40), що користується великим попитом. Цей щебінь використовується у виробництві залізобетону, а також у дорожньому будівництві.  У червні 2006-го року ІТТ продало компанію Кам'янець-Подільському цементному заводу – портфельній компанії міжнародного концерну CRH.

ВАТ Банк “Ажіо” (тепер: “СЕБ Банк”)
Банк “Ажіо” (тепер: “СЕБ Банк”) є універсальним комерційним банком, що надає повний перелік банківських послуг юридичним та фізичним особам.  Банк на сьогодні належить до північноатлантичної фінансової групи Skandinaviska Enskilda Banken (SEB), що придбала понад 80%-й пакет акцій банку  “Ажіо” у 2005-у році у групи інвесторів, до числа яких належала ІТТ.  У травні 2006-го року банк “Ажіо” отримав нову назву - “СЕБ Банк”.

ВАТ “Мостобуд”
“Мостобуд” є однією з найбільших будівельних компаній та єдиною в Україні спеціалізованою компанією з будівництва мостів.  Заснована 1945-го року у місті Києві під назвою “Мостобуд №1”, вона поставила за мету реконструювання мостів, зруйнованих під час Великої Відчизняної Війни.  Протягом понад шістдесяти років своєї історії, “Мостобуд” спорудив усі найбільші мости міста Києва – Парковий (на Труханів острів), міст Патона, Дарниця, “Міст-метро”, Московський міст, Південний міст, також як і загальновідомі споруди – “Український дім”, Національний олімпійський спортивний комплекс, тощо.  Підприємство збудувало понад 1100 залізничних мостів, доріг та шляхопроводів.  ІТТ продала свій пакет українському стратегічному інвесторові.

ВАТ “Малинський кам’яно-дробильний завод”
“Малинський КДЗ”  було створено 1952-го року в якості підрозділу "Київського заводу будівельних конструкцій” з метою видобутку та виробництва гранітного щебеню для дороги Київ – Ковель.   Завод є одним із лідерів з виробництва дріблених матеріалів на ринку, має велику частку ринку та впізнавану торговельною марку на території Російської Федерації – одного з головних імпортерів українського промислового граніту.  Наслідком реновації та маркетингових заходів, що вживалися ІТТ, стали продаж підприємства стратегічному російському інвесторові – компанії “Юнігран”.   На сьогодні “Малинський КДЗ”  активно продає свою будівельну продукцію високої якості в Росію, Польщу та країни Балтії, а також деяким українським споживачам. 

ВАТ “Славутський солодовий завод”
Інвестиційна група ІТТ придбала “Славутський солодовий завод” у час, коли вбачала значний потенціал у секторі переробки продукції харчування та виробництві напоїв в Україні.  1999-го року було зроблено вихід з інвестиції шляхом продажу Скандинавському холдингу Baltic Beverage Holding (BBH) стратегічному інвесторові, який є одним із провідних виробників пива та безалкогольних напоїв в Україні.  “Славутський солодовий завод” став одним із найбільших виробників солоду в Україні з річною потужністю у 70 000 тонн солоду.  В результаті 2004-го року завод було продано групі Soufflet, що є найбільшим виробником солоду у світі.

ВАТ “Орлан Транс” (“Львівукртранс”)
Інвестиційна група ІТТ придбала акції “Львівукртранс” і надалі продала їх українському приватному інвестору.  Пізніше підприємство змінило назву на “Орлан Транс”.  Компанія була регіональним лідером в галузі автотранспорту та протягом років розвинулася в одного з найбільших українських перевізників вантажів та автомобілів.  “Орлан Транс” працює спільно з усіма провідними транспортно-експедиторськими фірмами, такими як "LKW Walter", "Cargoline Spedition GmbH", "Kuenne & Nagel", "Geodis Calberson", "Textilspedition H. Verwohlt", "Danzas", "Shenker BTL", "Delacher & Co", "DFDS Transport", "Mayer & Mayer".  “Львівукртранс” став хорошою базою для успіху підприємства “Орлан Транс”.

ЗАТ “Київський м’ясопереробний завод”
“Київський м’ясопереробний завод” був початковою інвестицією команди ІТТ у сектор харчової переробки.  До 1997-го року він був одним із найкращих підприємств у своїй галузі та задовольняв приблизно 80% ринкового попиту у м. Києві та Київській області.  Територія заводу становить 39 гектарів, обладнаних для переробки, зберігання та охолодження м'яса, тощо. Завод було успішно продано стратегічним інвесторам – резидентам України.

ВАТ “Київоздоббуд”
“Київоздоббуд” є спеціалізованим будівельним підприємством, що афілійоване з холдинговою компанією “Київміськбуд” та призначене для виконання робіт із зовнішнього та внутрішнього оформлення унікальних та специфічних будівель у місті Києві.   Підприємство функціонує з 1978-го року.  Протягом десятиліть воно брало участь у будівництві практично всіх концертних залів та адміністративних будівель у місті Києві.  ІТТ продала свій пакет українському фінансовому інвесторові – інвестиційній компанії TEKT.

ВАТ “Одеса-Енергоремонт”
“Одеса-Енергоремонт” було одним із найбільших підприємств півдня України у секторі ремонту деталей та інструментів, що постачалися до сектору енергетики.  Стратегія ІТТ щодо виходу з ринку полягала у реструктуризації компанії з наголосом на ремонтні роботи та продажі усіх виділених підрозділів різним українським покупцям з отриманням високого доходу на інвестицію ІТТ.

ВАТ “Трансгідромеханізація”
“Трансгідромеханізація” є унікальним підприємством, створеним 1938-го року в усіх республіках колишнього Радянскього Союзу, щоб використовувати методи гідромеханізації задля отримання гравію, та для створення земельних ділянок вздовж річок та озер.  Підрозділ компанії у м. Києві було створено 1964-го року, в якості підрозділу №2, з метою побудови моста через р. Дніпро, поблизу Дарниці.  Від 1992-го року підприємство зареєстроване як ВАТ “Трансгідромеханізація”.  Воно брало участь у будівництві Дарницького моста у м. Києві, моста у м. Черкаси, моста у Балтійському місті Даугавпілс.  Компанія виконувала важливі роботи на Полтавському гірничо-збагачувальному комбінаті, Рубіжанському хімічному заводі, Миколаївському цементному заводі, Миколаївському річковому порті та багатьох інших підприємствах.  Успішним виходом з підприємства став продаж російському стратегічному підприємству “Петрохолдинг” - власникові декількох російських підрозділів колишньої загальнорадянської “Трансгідромеханізації”.